✆ 661-145-300   

Sprzęt, którym pracujemy


Ozonator
ozonator
Używane przede wszystkim do zatrzymywania rozwoju i pozbywania się bakterii, wirusów i grzybów.
KÄRCHER Puzzi 10/1
KÄRCHER Puzzi 10/1
Profesjonalne urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych.
Froterka KARCHER FP 303
KARCHER FP 303
Froterka o mocy 600 W, pojemności worka na kurz 4 l, z prędkością obrotową 1000 obr./min, funkcją odsysania kurzu, w zestawie z 3 padami do polerowania.
KÄRCHER Puzzi 30/4
KÄRCHER Puzzi 30/4
Wysokiej klasy profesjonalne urządzenie spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych i tapicerek tekstylnych – o średnich i dużych powierzchniach.
KÄRCHER SG 4/4
KÄRCHER SG 4/4
Najnowszy model profesjonalnej parownicy o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia i pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.
KÄRCHER S 750
KÄRCHER S 750
Zamiatarka Kärcher umożliwia szybkie oczyszczanie alejek, podjazdu czy patia. Urządzenia skutecznie zbierają liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wzniecając kurzu.
KÄRCHER HD 6/16-4 M
KÄRCHER HD 6
Profesjonalna myjka przeznaczona do prac czyszczących w warsztatach samochodowych, w rzemiośle, małych przedsiębiorstwach, handlu, firmach sprzątających i usługowych oraz w gospodarstwach rolnych.
KÄRCHER BR 30/4
KÄRCHER BR 30/4
Kompaktowa szorowarka z odsysaniem wyposażona w szczotkę walcową. Zasilana sieciowo. Charakteryzuje się prostą obsługą i niską głowicą szczotkową.
BDS 33/180 C
BDS 33/180 C
Urządzenie umożliwia czyszczenie zachowawcze, nakładanie i usuwanie powłok, szlifowanie i polerowanie podłóg twardych oraz bonetowanie i szamponowanie wykładzin dywanowych.
KÄRCHER NT 35/1 Tact
KÄRCHER NT 35/1
Odkurzacz wyposażony w trwały zbiornik odporny na działanie wysokich temperatur oraz w filtr PES przystosowany do bezpiecznego zbierania dużych ilości bardzo drobnego pyłu.
KÄRCHER NT 20/1
KÄRCHER NT 20/1
Solidny i wytrzymały odkurzacz do użytku profesjonalnego. Szczególnie polecany rzemieślnikom, mechanikom i osobom, które z racji wykonywanej pracy często się przemieszczają.
KÄRCHER SC 2
KÄRCHER SC 2
Parownica Kärcher SC 2 charakteryzuje się szerokim wachlarzem zastosowań. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem skutecznie odspaja zabrudzenia i zabija większość drobnoustrojów.
KÄRCHER WVP 10
KÄRCHER WVP 10
Profesjonalna myjka do okien. Służy do odsysania wody ze wszystkich płaskich powierzchni. Charakteryzuje się solidną konstrukcją i dużą wydajnością. Zasilana akumulatorowo.
Fimap
Fimap
Maszyna do gruntownego mycia oraz szorowania posadzek twardych o zabrudzeniach przemysłowych.

Certyfikaty i Karty Techniczne:
W swojej pracy wykorzystujemy certyfikowane i zalecane przez producentów środki czyszczące firmy Kärcher oraz Buzil. Na życzenie klienta możemy użyć wskazanych, innych środków czyszczących.

certyfikat certyfikat karta techniczna karta techniczna